Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości


Bat na Złodzieja! Namierzanie radiowe Twojego pojazdu

Powiększ
Bat na Złodzieja! Namierzanie radiowe Twojego pojazdu
System radiowy GanTrack to unikalne rozwiązanie stosowane do odszukiwania pojazdów po kradzieży. Dokładność lokalizacji sięga do 3 centymetrów, parkingi podziemne, garaże czy stalowe kontenery nie stanowią przeszkody w lokalizacji

W naszej ofercie, dedykowanej sprzedawanym przez nas samochodom, znajduje się system GanTrack, obsługiwany przez Gannet Guard System S.A, który w ubiegłym roku osiągnął 100% skuteczność - każda akcja poszukiwawcza zakończona została sukcesem.

Gannet Guard System jako jedyna firma w Polsce posiada bezpłatny system kontroli nieunijnych przejść granicznych - klient jest powiadamiany za pomocą smsa o zbliżaniu się jego obiektu do zabezpieczonego przejścia, ponadto ekipy namierzające są w stanie zlokalizować skradziony obiekt z odległości kilkuset kilometrów.

Systemu GanTrack nie da się zagłuszyć! Dokładność lokalizacji sięga do 3 centymetrów, parkingi podziemne, garaże czy stalowe kontenery nie stanowią przeszkody w lokalizacji. Po zainstalowaniu moduł przechodzi w stan uśpienia, dzięki czemu nie można go wykryć przez skanery. Jest to najmniejsze urządzenie na rynku polskim posiadające własne zasilanie w postaci baterii. Solidny i trwały, odporny na wstrząsy, wodę, niskie i wysokie temperatury – certyfikat IP 67, zgodny z wymogami Unii Europejskiej.

Gannet Guard System kontroluje i zarządza wszystkimi etapami operacji namierzania. Posiada własne 24h centrum alarmowe, samochody, specjalnie przeszkolony personel oraz własne samoloty.

Moduł spełnia wymogi dodatkowego zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą na poziomie określonym dla systemów specjalnych – Klienci Gannet Guard Systems mogą liczyć na wysokie zniżki w większości towarzystw ubezpieczeniowych.

Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo i pomyśl nad zabezpieczeniem swojego auta:
-bez utraty gwarancji,
-uzyskując korzystne zniżki w towarzystwach ubezpieczeniowych,
-bez ingerencji w elektrykę/elektronikę pojazdu,
-bez śledzenia.

więcej na: http://www.gantrack.pl


Zapytaj nas o GanTrack gdy będziesz chciał zakupić lub doposażyć swój samochód.
Referencje: Referencje 1 Referencje 2 Referencje 3 Referencje 4

Przykładowe odnalezienia:
Styczeń 2012 – Audi Q5 odnalezione kilka godzin po zgłoszeniu kradzieży
Listopad 2011 – Namierzany Mercedes klasy S w którem była zamontowana zagłuszarka GSM/GPS. Gannet Guard Systems zlokalizowało pojazd bez problemu
Listopad 2011 – Odnaleziony Mercedes klasy CLS w woj. Śląskim
Listopad 2011 – Odnaleziony VW Passat w woj. Pomorskim

« powrót

Galeria

Na miano Auta Rocznego zasługują tylko i wyłącznie pojazdy posiadające nieskazitelną historię oraz pełną gwarancję producenta. W Niemczech każdy pracownik koncernu samochodowego ma prawo...


Copyright © roczny-jak-nowy.pl
wizyt: 1776202, on-line: 6
realizacja: intellect.pl