Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości


Komunikat dla Naszych Klientów

Powiększ
Komunikat dla Naszych Klientów
W poniższej wiadomości chcemy wyjaśnić i uświadomić Państwu, że Nasz Salon od wielu lat zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą samochodów, a nie "cen wyssanych z palca czy wziętych z sufitu"!

Każdy poważnie podchodzący do zakupu człowiek musi mieć świadomość tego, iż nie da się kupić rocznego samochodu klasy PREMIUM (Audi, Mercedes, BMW czy Porsche) w cenie Forda Mondeo, Opla Insigni czy Voklswagena Passata! Niestety, wiele ofert na naszym polskim rynku ma właśnie takie ceny... Jak to wyjaśnić??? Odpowiedź jest bardzo prosta! Ceny te nie zawierają opłaconego podatku akcyzowego!!! Z ekskluzywnej limuzyny robi się nagle bankowóz, krwiowóz czy pomoc drogową. Ponieważ podatek akcyzowy 18,6% nie jest małą kwotą, to pokusa "zaoszczędzenia" tych pieniędzy przez sprzedawcę jest bardzo duża!
O tym, że podatek ten nie został przez importera opłacony Klient wcale nie musi się dowiedzieć - niespodzianka i zdziwienie jest jednak bardzo duże kiedy do drzwi zapuka Państwu urząd celny i z racji nie opłacenia tego podatku zabezpieczy zakupiony samochód na czas wyjaśnienia sprawy! Jak długo może to w naszym kraju potrwać chyba nie musimy Państwu wyjaśniać... Przypadki takie mają już miejsce. Dbając o spokój i dobro Nasze oraz Naszych klientów zapewniamy Państwa, że wszystkie oferowane przez nas samochody posiadają OPŁACONY podatek akcyzowy!

« powrót

Na miano Auta Rocznego zasługują tylko i wyłącznie pojazdy posiadające nieskazitelną historię oraz pełną gwarancję producenta. W Niemczech każdy pracownik koncernu samochodowego ma prawo...


Copyright © roczny-jak-nowy.pl
wizyt: 1776253, on-line: 10
realizacja: intellect.pl