Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości


Targi Motoryzacyjne pod Jasną Górą

Powiększ
Targi Motoryzacyjne pod Jasną Górą
W Częstochowie, w dniach 6-7 czerwca 2015 odbyły się już trzecie targi motoryzacyjne, na których zobaczyć można było najnowsze modele samochodów, motocykli oraz skuterów. My też mieliśmy tam swoje stoisko, zapraszamy do przeczytania relacji.

Tłumy ludzi tych młodszych i tych starszych odwiedziły ponownie tegoroczne Targi Motoryzacyjne w Częstochowie pod Jasną Góra. Gorąca atmosfera i gorące samochody cieszyły się jak zwykle bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Obecni byli wszyscy liczący się na rynku przedstawiciele branży samochodowej i motocyklowej. Nie zabrakło też dobrej zabawy i wyśmienitej kuchni regionalnej. Wystawiony tam  przez nas Roczny Mercedes klasy E zrobił swoje i sprzedał się niemal natychmiast. Hitem imprezy była  jednak jego plastikowa miniatura od której najmłodsi uczestnicy imprezy nie mogli oderwać oczu. Miło spędzony czas na pewno długo pozostanie wszystkim w pamięci. Do zobaczenia w przyszłym roku!

« powrót

Galeria

Na miano Auta Rocznego zasługują tylko i wyłącznie pojazdy posiadające nieskazitelną historię oraz pełną gwarancję producenta. W Niemczech każdy pracownik koncernu samochodowego ma prawo...


Copyright © roczny-jak-nowy.pl
wizyt: 1776177, on-line: 4
realizacja: intellect.pl