Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości


Złombol 2015

Powiększ
Złombol 2015
Czym jest ZŁOMBOL już chyba dzisiaj nikomu tłumaczyć nie trzeba. Sama jego nazwa nie kojarzy się wprawdzie z luksusowymi samochodami, ale nie o to w tym wszystkim chodzi.

Złombol to jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna impreza samochodowa, która ma charakter w 100% charytatywny. Jej celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie wykorzystana na zakup dóbr oraz wycieczek dla dzieci z domów dziecka. Uczestnicy udostępniają darczyńcom powierzchnię reklamową na swoich pojazdach. Wszystkie uzbierane środki zostają wykorzystane na prezenty oraz wycieczki dla dzieci z domów dziecka. Organizator wybiera w zależności od uzbieranej kwoty ilość placówek, które otrzymają pomoc. Zabronione jest zbieranie pieniędzy lub darów, które będą wykorzystane na inne cele (np. dofinansowanie do wyjazdu, finansowe wsparcie uczestników). Uzbierane pieniądze wykorzystane będą w 100% na prezenty dla dzieci z domów dziecka! Wsparcie finansowe uczestników jest niedozwolone! Złombol nie jest zorganizowaną wycieczką dla pasjonatów motoryzacji. Złombol jest ekstremalną wyprawą bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony organizatorów.

Na przedsięwzięciu z tak szczytnym celem nie mogło zabraknąć również i naszej firmy!! YOUNG CARS PREMIUM i sponsorowany przez nas TEAM VELOREX w którego skład weszli Przemysław Jaworski oraz Marcin Adamczyk po raz pierwszy cało i zdrowo dojechał do mety!!!! Pojazd jakim tą trudną trasę pokonali nasi koledzy zrobił furorę nie tylko na starcie, ale i poza granicami naszego kraju. Zainteresowanie mediów: TVN Turbo oraz Polsat News jest tylko tego potwierdzeniem. Dla naszej firmy była to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia tego typu impreza. W przyszłym roku z całą pewnością znowu weźmiemy w niej udział! Wszystkich chętnych do pomocy dzieciakom zapraszamy do kontaktu z nami. Liczy się każda złotówka!!!

« powrót

Galeria

Na miano Auta Rocznego zasługują tylko i wyłącznie pojazdy posiadające nieskazitelną historię oraz pełną gwarancję producenta. W Niemczech każdy pracownik koncernu samochodowego ma prawo...


Copyright © roczny-jak-nowy.pl
wizyt: 1776243, on-line: 15
realizacja: intellect.pl