Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości


Tak kończą się "okazje" na wolnym rynku!!!

Powiększ
Tak kończą się "okazje" na wolnym rynku!!!
Artykuł ten, to kolejna przestroga dla wszystkich, którzy skuszą się na zakup luksusowego samochodu po cenach znacznie odbiegających od średniej krajowej.

Nie dajcie sobie Państwo wmówić, że za cenę pojazdu odpowiada importer lub leasingodawca. Samochód z nieopłaconą w pełni akcyzą lub podatkiem VAT to tylko chwilowa oszczędność, która może nieść za sobą poważne konsekwencje prawne i finansowe.

Na bajki wyjaśniające tak dobrą cenę samochodu (długoletnia współpraca z salonami w Niemczech i związane z tym wysokie rabaty) daje się niestety nabrać coraz więcej Klientów. Konsekwencje wyboru "okazjonalnej" oferty spadają na człowieka jak jasny  grom z nieba. Urząd Celny, Policja, Prokuratura, zabezpieczenie pojazdu i miesiącami ciągnące się sprawy sądowe to wszystko z czym musimy się liczyć po zakupie takiego pojazdu. Chcąc zaoszczędzić w ten sposób pieniądze (od kilkanastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych) musimy zdawać sobie z tego sprawę że poruszamy się po naprawdę "cienkim lodzie". Dowodem na to jest kolejna rozbita przez Centralne Biuro Śledcze grupa przestępcza zajmująca się tego typu działalnością.

Apelujemy do Państwa: kupujcie u sprawdzonego sprzedawcy, który opłaca akcyzę i VAT za samochód, nie dajcie się zwieść "internetowym sprzedawcom marzeń", których firma istnieje od pół roku.

Polecamy do poczytania:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-deklarowali-zakup-samochodow-pomocy-drogowej-sprowadzali

« powrót

Na miano Auta Rocznego zasługują tylko i wyłącznie pojazdy posiadające nieskazitelną historię oraz pełną gwarancję producenta. W Niemczech każdy pracownik koncernu samochodowego ma prawo...


Copyright © roczny-jak-nowy.pl
wizyt: 1776264, on-line: 8
realizacja: intellect.pl