Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości


O firmie

Wchodząc na naszą stronę poczynili Państwo pierwszy, jak że ważny krok w kierunku zakupu luksusowego samochodu.

Firma YOUNG CARS PREMIUM prowadzona jest przez ludzi których pasją są samochody. Zajmujemy się ich sprzedażą od wielu lat, zarówno w kraju jak i za granicą.

Biegła znajomość języka niemieckiego, wieloletnie doświadczenie na rynku samochodowym, liczne kontakty oraz nasi stali Partnerzy ( Autoryzowane salony Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche) pozwalają nam na zaplanowanie i zrealizowanie zakupu każdego samochodu na terenie całych Niemiec.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup samochodu to ważne wydarzenie, naszym celem jest dostarczenie Państwu produktu najwyższej jakości, wolnego od wszelkich wad, zarówno technicznych jak również prawnych.

Nasza firma stawia na jakość, dlatego wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży SAMOCHODÓW ROCZNYCH. Pochodzą one z fabrycznych magazynów samochodów rocznych - popracowniczych czyli „Jahreswagen" (Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche). Produkt od wielu lat znany za naszą zachodnią granicą, cieszy się również u nas w kraju coraz większą popularnością.
Firma świadczy również usługi wynajmu samochodów.

 

 

Nasz profesjonalny Zespół przygotuje dla Państwa najlepszą możliwą ofertę, a w późniejszym terminie zapewni opiekę pozakupową

 

Czy mogę nabyć pojazd w kredycie lub leasingu?

 

Tak oczywiście! Nasza firma współpracuje z największymi instytucjami finansowymi sektora samochodowego w Polsce.
Są to między innymi: EFL, PKO Leasing, BRE-Leasing, Getin Bank, BZWBK.

Na Państwa życzenie chętnie przygotujemy symulacje kredytowo-leasingowe na najkorzystniejszych dla Państwa warunkach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, mając jednocześnie nadzieję, że już wkrótce dołączą Państwo do grona naszych stałych Klientów.

 

 

 


Copyright © roczny-jak-nowy.pl
wizyt: 1876826, on-line: 8
realizacja: intellect.pl